Hakkımızda

HOŞGELDİNİZ!…

2006 yılında kurulmuş olan firmamız, deneyimli, genç ve dinamik kadrosu yeni teknolojilerle donatılmış matbaası ve her geçen gün artan kalite ve güven anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin beğenisinin de katkılarıyla sağlam adımlarla yolumuza devam etmekteyiz.

Kaliteli, zamanın kıymetini bilen, karşılıklı özgüvene dayalı, hep daha ileriye diyerek çıktığımız yolda yolumuza siz müşterilerimizden aldığımız güçle devam etmekteyiz. Kaliteden ödün vermeyen anlayış ile zamanı üreterek tüketmeye devam etmekteyiz, teknolojiye yaptığımız yatırımlarla ve yenilikçi anlayışla her geçen gün büyüyoruz. Geniş yelpazede hizmet vermenin anlayışıyla müşterilerimize saygılı güler yüzlü ve en önemlisi en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyor olmamız..

Bu süre içinde daima doğru, dürüst ve her konuda kaliteli olmaya özen gösterdik. Başarılar elde ettik, hiçbir zaman övünmedik. Başarılarımızı gelecek başarılarımız için birer basamak yaptık. Ekip olmaya çalıştık ve ekibimizle gurur duyduk.

Bölgesel olarak, büyükçekmece matbaa, mimaroba matbaa, tepecik matbaa, çatalca matbaa, silivri matbaa, beylikdüzü matbaa ,esenyurt matbaa, kıraç matbaa, hadımköy matbaa, haramidere matbaa ve dijital baskı merkezi olarak hizmet vermekteyiz.

Online Matbaa hizmetlerimiz; broşür basımı, el ilanı, katalog basımı , magnet, fantazi kutular, karton etiket, cepli dosya, cd etiketi, fatura ve sürekli form, antetli kağıt, diplomat zarf, karton çanta, acil katalog basımı, katalog baskısı, ekonomik katalog basımı, dergi basımı, insert, magnet, insört, promosyon, masa takvimi, küp blok not, dönkart, gıda kutuları, ürün kutuları gibi hizmetleri profesyonel, hızlı ve ekonomik olarak sunuyoruz.

 

Hedeflerimiz;
–  Firmanız için tüm basılı ve reklam materyallerini karşılayan Matbaa ve Ajans hizmetlerini veren bir kuruluş olmak.

– Diğer Matbaa ve Reklam Ajanslarının yetersiz kaldığı veya ihtiyacı olduğu birimler için destek vermek.

– Sadece yurtiçi değil, yurtdışı içinde hizmet veren bir kuruluş olmak.

– Sektörümüzde ilk sıraya yükselmek için her zaman büyümeye devam etmek.

 

Değerlerimiz;
Müşteri odaklı olmak,
Ekip çalışmasına inanmak,
İş sağlığı, iş güvenliği ve eğitimine önem vermek,
Katılımcı olmak,
Sürekli iyileşmek,
Güvenilir olmak,
Dürüst olmak,
Çevreyi korumak,
Topluma fayda sağlamak.

Saygılarımızla

 

“firsatmatbaa.com”

Tasarım ve Dizayn; 3MGBilişim Teknolojileri™. Tüm Hakları Saklıdır.