Logo Tasarım Hizmeti

Logo tasarımı, bilgi ve deneyim gerektirir.

Logo - Amblem tasarımları

Logo tasarım'da en önemli unsur hedef kitleniz olmalı. Kendinizi doğru yansıtmalı ve hedef kitlenizin logo'nuzu doğru anlamasını sağlamalısınız. Aslında burada görev bize düşüyor. Artık piyasada bir çok logo tasarım, grafik tasarım, kurumsal kimlik tasarım firması dolmuş bulunmakta. Bu firmaların bir çoğu logo template dediğimiz hazır logo şablonları kullanmakta. Hazır olarak indirilmiş, rengi değiştirilmiş bir logo tasarımı size ve firmanıza ne kadar katkı sağlayabilir dersiniz? Piyasada 50 TL'ye Logo Tasarımı yapan bir çok kişi bulabilirsiniz,hatta ücretsiz logo temin edebileceğiniz bir çok web sitesi bulabilirsiniz, ama önemli bir faktör var biz size logo vermiyoruz. "Biz Logo Tasarımı ile sizin ve şirketinizin geleceğine yön veriyoruz"

Firmanızın geleceğini teslim edeceğiniz tasarımcılar'a kendinizi mutlaka iyi ifade etmeli ve sizi iyi anladığından emin olmalısınız. Her zaman karmaşık formlar, bir çıkarımlar kullanılma zorunluluğu yoktur. Bazen sizi en iyi ifade eden unsur isminizdir.

Bilgilerinizi alan grafik uzmanlarımız talebinize göre 5 - 10 değişik seçenek sunsun. Son taleplerinizi belirtin, düzenleyelim.
Birini onaylayın...
Onayladığınız logonuzu matbaa kullanımları için, (kurumsal kimlikler, afiş, bilboard düzeyinde kullanılacak kalitede) ve elektronik ortamda size yollayalım. Güle - Güle kullanın...

5 farklı logo tasarımı yapalım, birini seçin

Adet Fiyat + KDV
5 450.00TL

22

Tasarım ve Dizayn; 3MGBilişim Teknolojileri™. Tüm Hakları Saklıdır.