Grafik Tasarım: Matbaacılık sektöründe, müşteri memnuniyetini etkileyen en önemli unsurlardan birisi de grafik tasarım’dır. firsatmatbaa.com sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimiyle son derece kaliteli tasarımlar üretmektedir. firsatmatbaa.com, grafik tasarım ekibi; kendi alanında eğitimlerini tamamlamış ve satış stratejileri alanında da geliştirilmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyeti üzerinde titizlikle duran firsatmatbaa.com, grafik tasarımdan baskı ve baskı sonrası hizmetlere kadar müşterilerine 1.Sınıf hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir. 

Baskı Teknolojisi ve Kalite: Üretimde kullanılacak kağıt seçiminde titiz davranan firsatmatbaa.com, tüm baskılı ürünlerinde 1.sınıf kaliteli kağıtlar  kullanmaktadır. firsatmatbaa.com, sektörümüzde ofset baskı makinası diye tabir edilen son teknoloji baskı makinelerinde üretim safhasını başlatır. Bu aşamada, kaliteli kağıt ve 4 renk ofset baskı teknolojisini kullanan firsatmatbaa.com, işlerinizdeki olası hataları önleyerek , sıfır hatayla işlerinizi üretmektedir. 

Sevkiyat, Ulaşım: Sıfır hatayla üretilen siparişiniz ,  özenle paketlenerek, firsatmatbaa.com’un sevkiyat bölümüne aktarılır.  Bu aşamada firsatmatbaa.com , müşteri talebine göre  istenilen kargo firmasına siparişinizi teslim etmekte ve tarafınıza sms veya mail yoluyla kargo takip numarası yollanmaktadır, böylece müşterimiz kendi kargosunu takip edebilmektedir. Kargo şirketinin sorumluluğu, siparişinizi teslim alıp imzanızı taşıyan kargo iletisiyle son bulmaktadır..

 

Güle Güle Kullanın

Tasarım ve Dizayn; 3MGBilişim Teknolojileri™. Tüm Hakları Saklıdır.