İş Akış Şeması

1- Yapılacak tasarımlarda yer almasını istediğiniz bilgileri (Reklam metni, sloganlarınız, mesajınız, resimler, isim, adres, logo ..)  e-posta ile bize gönderiyorsunuz.
2- Size birkaç alternatifli tasarımı hazırlayıp seçiminiz için size gönderiyoruz.
3- Beğendiğiniz tasarımı onaylıyor varsa tekrar düzeltmeler talep ediyorsunuz.
4- Onayladığınız iş için ödeme tercihine karar vermeniz ve yazılı olarak bize bildirmeniz gerekmektedir.
5- Onayladığınız işiniz, işin türüne göre sitemizde belirtilen sürede hazırlanıyor.
6- İşiniz kargo ile adresinize gönderiliyor.
İyi günlerde Kullanmanız Dileğiyle…

Sizin Sorumluluğunuz
Yaptığınız işteki bilgilerin doğrultusundan siz sorumlusunuz. Lütfen bu noktaya dikkat ediniz. Bize telefon numaranızı doğru verdiniz, fakat biz tasarım yaparken yanlışlık oluştu, Telefonun doğrusunu bilmediğimiz için yanlışlık oluştuğunu fark edemiyoruz. Veya gönderdiğiniz bilgileri kopyala yapıştır yöntemi ile aynen alıyoruz. Tasarım yaparken yazdığınız yanlışlık tasarıma aynen yansıyacaktır. Yapılan tasarımlar, baskıya verilmeden önce onayınıza sunulmaktadır. Taslağa onay vermeden önce bütün bilgileri tek-tek kontrol etmeniz gerekir. Onay alınıp iş basıldıktan sonra, içerik ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilemez. Yeniden bastırmak için tam ücretini yeniden ödemeniz gerekir.

Bilgisayar monitörlerinin renk ölçümleme farklılıkları nedeni ile oluşabilecek kalite kayıpları Fırsat Matbaa’nın sorumluluğunda değildir. Hazır gönderilen dosyaların baskıya uygun biçimde CMYK renk formatında hazırlanması ve uygun grafik dosya formatında kayıt edilmiş olması, müşterilerimizin sorumluluğundadır. firsatmatbaa.com gönderilen dosyaların müşteriye ait olduğunu kabul eder ve sadece müşterinin isteği doğrultusunda baskıda kullanılmasını sağlar.
Ahlak dışı, müstehcen işler basılmaz. Bizim bilmediğimiz yasa dışı, isim, amblem, malzeme kullanımından doğan cezai takip sorumluluk işi gönderen kişiye aittir. Basılan işlerin içeriğinden dolayı firsatmatbaa.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
firsatmatbaa.com kendi etik ve ahlaki ilkelerine uygun olmayan işleri basmama hakkını saklı tutmaktadır.

Bizim Sorumluluğumuz
Baskı hatalarından, bozuk baskıdan firsatmatbaa.com sorumludur. Böyle durumlarda, her hangi bir ek ücret ödemeniz söz konusu olmadan işiniz yeniden basılır.

Saygılarımızla
FIRSATMATBAA.COM
Tasarım ve Dizayn; 3MGBilişim Teknolojileri™. Tüm Hakları Saklıdır.