firsatmatbaa.com web sayfasını kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.  

1. firsatmatbaa.com web sayfasından bütün kredi kartları, banka havalesi, yada posta çeki havalesi ile alışveriş yapılabilirsiniz.

2. Ödemesi yapılmamış tasarımlar veya siparişler baskı pogramına alınmaz.

Tasarımların veya siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an için değil, kredi kartından gerekli tahsilatın yapıldığı veya EFT/havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. 

3. Sipariş iptali ödemenin ulaşmasının ardından 30 dakika içinde (0537) 478 01 41 numaralı telefona veya e-posta ile bildirilmelidir. Sipariş iptali için ürünlerin baskıya geçmemiş olması şartı aranır ve tasarım ücreti düşülerek ödeme iade edilir.

4. Tasarımlar müşteri tarafından kontrol edilip onaylanmaktadır. Müşteri tarafından onaylanan tasarımlardaki hatalardan dolayı firsatmatbaa.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

5. Fırsat matbaa siparişlerinizi sevk irsaliyesi, fatura veya irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Siparişin geçerli olması için siparişi verilen malzemenin bedelinin ve KDV tutarının da hesaba yatırılması gerekmektedir. Sektör itibariyle KDV oranları %18’dir. 

6. Dizgi ve sistem hatalarından dolayı meydana gelen fiyatlama yanlışlıklarından firsatmatbaa.com sorumlu değildir.

7. Müşteri ile  Satış sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan, ön görülemeyen, satıcının kontrolü dışında cereyan eden olayların, ortaya çıkmasıyla satıcının sözleşme ile yüklendiği  sorumluluklarını kısmen veya tamamen yerine getirememesi veya bunları zamanında yerine getirilmesini imkansızlaştıran haller ve  mücbir sebep (Deprem, sel bakını, savaş, terör olayları, ayaklanmalar, gümrüklerdeki mevzuat değişikliği,  grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza.) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebebi gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı sırasında satıcının iş ve işlemleri yerine getirememesinden dolayı herhangi bir sorumluluğu söz konusu olmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam etmesi durumunda, taraflardan her birinin, sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır. 

8. Şehir içi (İstanbul) siparişlerinde ürün baskıdan çıktığı günden itibaren 2 iş günü içerisinde, şehir dışından verilen siparişler ise 4 iş günü içerisinde alıcıya ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilecektir. Gönderiler kargo ile yapılır. Kargo ücreti alıcıya aittir. 

9. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda, firsatmatbaa.com‘a yazarak durum, ilgili kişilere bildirilebilir. Kargo Şirketi, müşteri tarafından aranarak Kargo takibi takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firma görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. 

10. Ürünler, kişi veya kurumlara özel olarak üretildiği için iadesi kesinlikle yoktur. Ürünün iade alınması için bozuk baskı şartı aranır ve böyle durumlarda müşteri ürünü en geç 2 gün içinde iade etmelidir.

11. İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

12. Firsatmatbaa.com’dan alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

 


Saygılarımızla
firsatmatbaa.com
Tasarım ve Dizayn; 3MGBilişim Teknolojileri™. Tüm Hakları Saklıdır.